В Одесі наступного року чекають 37 заходів круїзних лайнерів – міськрада

Укрінформ

Про це повідомила директор департаменту культури та туризму Одеської міськради Тетяна Маркова на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Круїзний туризм для Одеси завжди був одним із пріоритетів. Уже кілька років ми активно працюємо над поверненням пасажирських лайнерів у наше місто. Завдяки зусиллям Inflotcruises (ТОВ «Група Компаній Інфлот Круїз Енд Феррі Україна» – ред.) ми отримали підтвердження про заплановані 37 суднозаходів, які доставлять до берегів Одеси близько 25 тисяч іноземних громадян», – зазначила Маркова.

За її словами, щоб забезпечити якісне обслуговування морських туристів, комунальне підприємство «Туристичний інформаційний центр» вирішило «оголосити набір на курси гідів-перекладачів (англійська та німецька мови)».

У розмові з кореспондентом Укрінформу Маркова уточнила, що цьогоріч Одеський морський порт через карантинні обмеження відвідав лише один круїзний лайнер.

А в адміністрації Одеського порту повідомили, що прийняли морських мандрівників згідно з європейськими стандартами охорони здоров'я, запровадженими для забезпечення безпеки пасажирів та членів екіпажів від інфікування коронавірусом COVID-19.