Поліцейські отримають підвищену зарплату вже у січні. Кабмін виділив кошти

UNN

Кабінет Міністрів України виділив гроші Національній поліції для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським вже з цього місяця. Як повідомив на своєму Facebook голова Національної поліції України Ігор Клименко, першу підвищену зарплату співробітники поліції отримають вже наприкінці січня, пише УНН.

Цитата

“Ми маємо приємну новину. Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня”, — написав Клименко.

Деталі

Він додав, що першочергово зарплати зростуть у патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Наступне підвищення очікується у квітні.

Голова відомства зауважив, що керівники Національної поліції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають.

“Хочу підкреслити, що суттєве підвищення зарплати всім працівникам поліції — надскладне питання. В сьогоднішніх умовах — це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу”, — резюмував він.

Додамо

У листопаді на сайті Офісу президента зареєстрували електронну петицію щодо підвищення заробітної плати працівникам національної поліції.

Вона набрала 26 840 голосів з 25 тисяч необхідних для розгляду. Автор петиції обгрунтовує необхідність підвищення зарплат специфікою роботи працівника поліції, а саме: високий рівень відповідальності, психологічні та фізичні навантаження, ненормований робочий день, а також постійні ризики для життя та здоров’я.

Раніше міністр Денис Монастирський висловив ініціативу підвищення заробітної плати для правоохоронців за рахунок надходжень від детінізації сфери підакцизних товарів.

У Бюджеті-2022, що був схвалений парламентом на початку грудня, передбачено, що за підсумками першого кварталу 2022 року у разі, якщо надходження акцизного податку перевищуватимуть передбачений рівень, то Кабмін має ініціювати зміни до законодавства для спрямування додаткового фінансування на грошове забезпечення співробітників органів внутрішніх справ, тобто на зарплати правоохоронцям.