Податкова служба перевірить доходи українців у 2022 році

Znaj.ua

Українська податкова з наступного року почне перевіряти ряд бізнесів. Про це повідомляє портал Сьогодні.

У нашій країні намагаються детінізувати ринок праці. З літа минулого року почалися перевірки українських працівників, а восени податкова перевіряє іноземних співробітників.

Держава стурбована, що підприємці платять зарплати своїм співробітникам нелегально, ховаючись таким чином від податкової.

Перевіряти в першу чергу будуть тих підприємців, у яких найвищий ризик використання тіньової праці, наприклад, невідповідності кількості працівників та обсягу виробленої продукції.

Також планується ввести непрямі методи контролю, зокрема перевірки карткових рахунків. Також під перевірку потраплять доходи від:

Раніше повідомляли, у 2022 році зарплати чиновників планують підвищити: хто в Кабміні отримуватиме понад 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми-втома , прискорений пульс і температура. Про це стало відомо завдяки заявам голови медичної асоціації ПАР Анжеліки Кутзе

Також Знай повідомляв,штраф 360 гривень або півроку позбавлення волі: водіїв, які їздять"на газу", попередили про нові покарання.Депутати Верховної Ради планують пом'якшити покарання.