Майже 100 тисяч на бізнес від держави: кому дадуть гроші та на скільки

Судебно-юридическая газета

У Мінсоцполітики розповідають, що з початку року збільшилась кількість звернень щодо отримання інформації про порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

« З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені можуть отримувати фінансову допомогу від держави для старту власного бізнесу. Допомога надається в рамках нової бюджетної програми, розробленої Міністерством соціальної політики, на реалізацію якої у держбюджеті на 2022 рік передбачено близько 100 млн грн», - кажуть у Міністерстві.

Безвідсоткова фінансова допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) зможе використовуватися тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

Сума, яка повертається державі, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

Детальна інформації в серії інфографіки.

Також «Судово-юридична газета» розповідала, як держава вирішила допомогти українцям побудувати бізнес.

Додамо, що Уряд звільнив від використання РРО підприємців, що працюють в селах.

Крім того, ми писали, у якому випадку можуть відмовити у держреєстрації ФОП.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua, на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.