Цьогоріч KSG Agro збільшить посіви ріпаку

Агробізнес Сьогодні

У 2022 році агрохолдинг KSG Agro збільшить посіви ріпаку на 22% – з 820 га до 1000 га.

Як повідомила пресслужба агрохолдингу з посиланням на директора з виробництва Дмитра Ємельченка, посіви цієї культури у чудовому стані пішли у зимівлю.
«Наша стратегія полягає в тому, щоб вийти щонайменше на 1000 га посівних площ під ріпаком. Логіка тут у тому, що ріпак – це надійний попередник для озимої пшениці. Ріпак ми прибираємо в червні, і до середини вересня він дозволяє добре підготувати ґрунт, накопичивши в ньому достатню кількість вологи. В результаті пшениця, яку ми сіємо на цих посівних площах, дає добрі сходи і встигає розкуститися», – коментує Дмитро Ємельченко.
За словами Дмитра Ємельченка, результати 2021 року продемонстрували, що пшениця, вирощена на площах, де попередником був ріпак, дала від 500 до 1000 кг на гектар збільшення, порівняно з тим, що сіяли по соняшнику.
Нагадаємо, що цьогоріч KSG Agro розширить асортимент вирощуваних сільгоспкультур за рахунок озимого та ярого гороху. Наразі закладено насінник озимого гороху сербської селекції «Мороз» на площі 53 га.
KSG Agro є одним з провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проєкти, насамперед свинарство, а також рослинництво.