«Цитрус» не зможе використовувати свою торгову марку і сайт: рішення суду

UA.NEWS

Господарський суд Києва офіційно виніс заборону групі компаній «Цитрус» користуватися низкою торгових марок, включаючи «Цитрус» і доменне ім'я citrus.ua.

Про це повідомляє ain.ua.

Уточнюється, що суд заборонив будь-які дії з товарними знаками «ЦИТРУС дискаунт», «CITRUS discount», «ЦИТРУС», «CITRUS», «ЦИТРУС» гаджети та аксесуари, eton, like.bike, AIR MUSIC і L.А. Р. Т. І..

Також повідомляється, що суд заборонив «Укрпатенту» до набрання законної сили рішенням суду у цій справі вносити будь-які зміни до Державного реєстру на зазначені торгові марки. Роздрібна мережа компанії повинна припинити торгівлю під торговою маркою «Цитрус».

Підкреслюється, що суд зобов'язав хостингову компанію «Інтернет Інвест» встановити в реєстрі доменних імен режими сliеntHold і serverHold для доменного імені citrus.ua, а також заборонити будь-які дії з сайтом до вирішення спору, по суті.

Відзначимо, що представники «Цитрус» заявили, що компанія, на яку був поданий цей позов, не входить до групи компаній «Цитрус», сам «Цитрус» не використовує ці торгові марки, А магазини продовжать працювати в штатному режимі.

Раніше ми писали, що Господарський суд Одеської області визнав недійсною передачу 50% частки в ЗТ-Інвест (мережа магазинів електроніки «Цитрус») від Дмитра Зінченка Геннадію Корбану.