Чи можна подати декларацію з єдиного податку через «Дію»

Finance.ua

Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, розповідає, які підприємці можуть подавати декларацію з єдиного податку через портал “Дія”.

Як зазначають у податковій, Платники податків для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді можуть скористуватися функціоналом Електронного кабінету, Єдиного вікна подання електронної звітності, а також іншим комерційним програмним забезпеченням.

Також фізособи-підприємці – платники єдиного податку 1-3 груп, мають можливість подати податкову декларацію платника єдиного податку, сформувавши її на порталі «Дія».

ФОПи можуть подати документи і через “Дію”, якщо вони:

Як це зробити? Для цього необхідно зареєструватись чи авторизуватись в кабінеті громадянина за допомогою електронного підпису або BankID. «Дія» перевірить дані платника в реєстрах Державної податкової служби: якщо підприємець діючий та перебуває на спрощеній системі оподаткування і не зареєстрований платником ПДВ, то подання декларації стане доступним.

Також у мобільному застосунку «Дія» можна створити кваліфікований електронний підпис «Дія.Підпис» і використовувати його для подання декларацій через застосунок.