Червоний Хрест затвердив програму допомоги жителям Луганщини

Патріот Донбасу

Жителі селищ Муратове, Світличне та міст Гірське, Золоте-1,2 Луганської області мають змогу взяти участь у програмі гуманітарної допомоги Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

За інформацією, метою допомоги визначено поліпшення умов проживання та матеріального стану соціально незахищених, постраждалих від конфлікту домогосподарств шляхом підтримки через різні програми з урахуванням їхніх потреб і можливостей.

Зазначається, що мешканці вищевказаних населених пунктів можуть подати заявку на участь у програмі розвитку сільськогосподарських проєктів та проєктів тваринництва (від 12 000 до 36 000 грн), спрямованих на поліпшення засобів до існування, пов'язаних із сільським господарством і домашньою худобою, а отже — на збільшення доходів та обсягів виробництва харчових продуктів. У такі проєкти входять: теплиці, овочівництво, птахівництво, тваринництво, бджільництво тощо.

Крім того, організація здійснює підтримку малого бізнесу (52 000 грн) для домогосподарств, які планують розпочати або розширити сферу діяльності, пов'язану з наданням послуг, торгівлею, ремісництвом тощо з метою отримання доходу, а також підтримку бізнесу (78 000 грн), що має вплив на соціальне середовище та потенціал створення нових робочих місць.

Також МКЧХ проводить програму підготовки до зими для задоволення потреб, пов'язаних із зимовим періодом, до якої входить матеріальна допомога (від 8 000 грн до 12 000 грн) на закупівлю твердого палива, зокрема, паливних брикетів, дров та/або теплоізоляційних матеріалів.

Громадяни можуть подати заявку на реєстрацію в декількох програмах одночасно. Наприклад, у програмах, пов’язаних із сільським господарством чи скотарством, або у програмі підтримки малого бізнесу та програмі підготовки до зими.

Більш детальну інформацію про подання заявки та перелік необхідних документів можна отримати за посиланням.