На підвищення зарплати поліцейським виділили 1 мільярд гривень, - Монастирський

АСПІ

Вже з лютого 2022 року українські правоохоронці отримають підвищену заробітну плату. Лише на грошове забезпечення Нацполіції додатково виділено 1 мільярд гривень.

Правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого. На 2022 рік в Законі про держбюджет на збільшення виплат передбачено додаткових 2,8 мільярда, повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

За його словами, лише на зарплати Нацполіції вже додатково виділено 1 мільярд. Окрім того, президент Володимир Зеленський доручив Уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій, тобто рятувальникам, прикордонникам, нацгвардійцям, працівникам міграційної служби на 10% уже з 1 лютого. Монастирський розповів, що кошти для підвищення заробітних плат вдалося отримати завдяки спецоперації "Акциз", яку було розпочато з 1 листопада минулого року, проти нелегальної реалізації підакцизних товарів. За два останні місяці 2021 року це забезпечило надходження додаткових 2,3 мільярда. Окрім того, з лютого також буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло, наголосив міністр.

ASPI news повідомляло, що голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що підвищену зарплату співробітники поліції отримають вже наприкінці січня. Зарплати зростуть у патрульних, спецпризначенців та поліцейських. Ті, хто несуть службу в зоні ООС, першими матимуть відповідні виплати, а ось для керівного складу підвищення зарплат не очікується. Також ми писали, що президент Зеленський розпорядився збільшать грошове забезпечення військовослужбовцям ЗСУ. Соціальні гарантії підвищаться з 2023 року.