НКРЕКП оштрафувала “ДТЕК” за порушення зобов’язань перед споживачами

Київ media

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

11 січня 2022 року на своєму засіданні НКРЕКП розглянула питання про підсумки двох позапланових виїзних перевірок за скаргами споживачів щодо дотримання ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі” вимог законодавства у сфері функціонування ринку електричної енергії. Перевірки охоплювали діяльність компанії протягом 2015 – 2021 років та 2018 – 2021 років відповідно.

За результатами цих перевірок встановлено, що компанія допустила численні порушення, зокрема:

порушувала терміни надання послуг з приєднання електроустановок 56 замовників до електромереж;

порушувала вимоги Кодексу систем розподілу щодо відшкодування коштів та сплати пені за порушення строків надання послуги з приєднання 10 замовникам;

не дотримувалась термінів повідомлення про збільшення строку проєктування та повідомлення про закінчення строку надання послуги з приєднання 5 замовникам;

порушувала терміни надання технічних умов на стандартне приєднання 3 замовникам;

вдавалась до порушення правил обліку електричної енергії споживачам;

не дотримувалась показників якості електричної енергії та не надавало компенсації за неналежні послуги з електропостачання 84 споживачам.

НКРЕКП винесла рішення застосувати до ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі” штраф у розмірі 255 тис. грн та 170 тис. грн за системні порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та зобов’язати Товариство:

врегулювати проблеми у відносинах з усіма споживачами;

привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства, про вжиті заходи поінформувати Комісію та Відділ НКРЕКП у Київській області.

Фото: НКРЕКП