Мінфін планує підкоригувати форму «нульової» декларації

Судебно-юридическая газета

10 січня 2022 року Мінфін оприлюднив проект свого наказу, яким пропонує внести зміни до:

форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації;
Порядку подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Деталі інформує портал Дебет-Кредит. Таким чином Мінфін намагається привести форму декларації та Порядок у відповідність до Закону від 30.11.2021 р. № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Зокрема, внесено зміни до поля примітки до форми одноразової декларації та зміни до Порядку подання такої декларації, згідно з якими декларантами не можуть бути особи, які за будь-який період, починаючи з 1 січня 2010 року, виконують або виконували в Україні публічні функції.

У разі затвердження цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Наразі ж зауваження та пропозиції до змісту проекту Наказу можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення (тобто до 10.02.2022 р.).

Раніше «Судово-юридична газета» писала, чи може нульова декларація бути використана для перевірок та розслідувань.

Також ми розповідали, чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку роялті.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.