Мін'юст безкоштовно роздав конфісковане майно

Перший діловий

Міністерство юстиції України у співпраці з Державною виконавчою службою передало нереалізоване конфісковане майно на 19,43 млн грн за підсумками 2021 року. Про це повідомляє прес-служба ДП «СЕТАМ».

Вказується, що майно було передано безоплатно. Його направили на потреби військових, лікарень, шкіл та дитячих будинків.

Зокрема, 65 транспортних засобів, 84,93 тисячі одиниць одягу, 2 одиниці житла, а також 1,3 млн одиниць іншого майна (електронна та побутова техніка, раритет, запчастини, дрова, побутова хімія тощо).

При цьому найбільше отримала Закарпатська область (майна на 5,7 млн ​​грн), Чернігівська (2,65 млн грн) та Волинська області (2,44 млн грн).

«Лише для Збройних Сил України було передано 25 автомобілів на 2,88 млн грн цього року», – зазначив генеральний директор підприємства.

Нагадаємо, що у Міністерстві юстиції радять українцям дбати про можливий рівень пенсійних виплат уже зараз, щоб у майбутньому розраховувати на гідну старість.

У відомстві розповіли, що тим, кому понад 60 роківнаразі отримують пенсію чи мінімальну соціальну допомогу, коли не вистачає трудового стажу. Це покоління людей, яке було працевлаштовано офіційно, сумлінно накопичувало страховий стаж.