На Житомирщині «Жива Нива» виділить 300 гектарів під технологію органічного no-till

Агравері

Про це розповів Олексій Язиков, директор ТОВ «Жива Нива», передає AgroPortal.ua.

«Глибина обробітку ґрунту в господарстві становить до 7 см, в деяких місцях — 4 см. Вже шість років експериментуємо із органічним no-till. У природі все росте за no-till, і в різноманітті, і без хімії. Так, це складно, тому потрібно думати над простою та прибутковою технологією, це і є органічний no-till, за яким вже вирощують сою та кукурудзу», — коментує Язиков.

Так, минулого року врожай органічної сої, вирощеної за технологією no-till, був вищим (близько 2 т/га), ніж у цілому по господарству.

«Це хороший результат, адже в нашій зоні в середньому вирощують 2,5 т/га звичайної, не ГМО, „раундапної“ сої. Врожайність органічної кукурудзи — 8 т/га, сусідні господарства збирають по 13−14 т/га», — додає директор господарства.

Крім того, у 2022 році в «Живій Ниві» виділять 300 га під технологію органічного no-till. Для забезпечення необхідного живлення сою чергують із житом, до якого можна підмішувати вику озиму.

«Замислююсь над вирощуванням гречки з просом або взагалі трьох культур — кукурудзи, гарбуза та квасолі. Потрібно урізноманітнити перелік культур, експериментувати. Також у господарстві практикуємо кулісний посів: коли поруч висіваються різновисотні рослини з невеликими проміжками. Одна рослина захищає іншу. Це дало прибавку до врожаю сої на 35%, соняшнику — 50%», — підсумував Олексій Язиков.

Нагадаємо, A.G.R.Group збільшив земельний банк до 33 тис. га.