У Зеленського прокоментували можливість введення "продуктових чеків" в Україні

АСПІ

"Продуктові чеків" можуть впроваджуватися через електронну систему "Дія". Про це повідомив радник президента України Олег Устенко.

Олег Устенко підтримує ідею впровадження "продуктових чеків" через додаток "Дія". Однак поки що це не остаточний варіант.

"Суть ідеї в тому, яким чином треба підтримати найбільш вразливі верстви населення. Варіантів може бути з десяток, як розподілити цю субсидію. Але ми говоримо про економіку, в якій багато носить імовірнісний характер. Тобто може бути, а може і не бути", - сказав Устенко виданню РБК-Україна.

Як інформувало ASPI news, через різке зростання вартості російського газу в Україні очікується суттєве подорожчання продуктів харчування. У зв’язку з цим розглядається варіант впровадження продуктових карток для малозабезпечених верств населення. Також нагадаємо, у Верховній Раді пропонують відновити державне регулювання цін на продукти харчування. Депутати наголошують, що державне регулювання цін стосується тих продуктів харчування, які мають суттєву соціальну значущість.