Мінімальну пенсію для українців старше 70 років піднімуть, але за певних умов

АСПІ

У 2022 році мінімальну пенсію для українців старше 70 років піднімуть до 3 000 гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Як повідомив Денис Шмигаль, в 2022 році очікується підвищення пенсій упродовж кількох етапів. У березні цього року буде проведена індексація, в тому числі і для працюючих пенсіонерів. Окрім того, програму доплат розширять на українців старше 70 років – збільшиться рівень мінімальної пенсії, однак, за наявності відповідного стажу.

"Мінімальна пенсійна виплата для людей віком від 70 років зі стажем 30-35 років буде 3 000 гривень", - наголосив Шмигаль.

Очільник кабміну повідомив, що будуть перераховані пенсії для чорнобильців з інвалідністю. В Україні також продовжиться підвищення пенсій для 65-річних у зв'язку із зростанням мінімальної зарплати.

Як інформувало ASPI news, вже цьогоріч запрацює нова програма Українська мрія. У рамках цієї програми українці зможуть взяти іпотеку під 5% річних. Програма передбачає кредити під 5% для інших цілей. Також нагадаємо, радник президента України Олег Устенко підтримує ідею впровадження "продуктових чеків" через додаток "Дія".