Продуктові картки у "Дії" повинні підтримати вразливі верстви населення, - радник президента

АСПІ

Планується, що так звані талони на продукти отримають громадяни з низьким доходом. Передбачається, що картки будуть існувати не тільки в паперовому вигляді, але і в електронному - в додатку "Дія".

Як повідомив радник президента України Олег Устенко виданню "РБК-Україна", варіантів підтримки найбільш вразливих верств населення може бути багато. Він наголосив, що серед можливих інструментів розглядається і пряме субсидування. У той же радник президента вказав, що торішня ідея про зниження або скасування ПДВ на окремі товари не обговорюється.

Як інформувало ASPI news, уряд суттєво розширив перелік продуктів, ціни на які регулює держава. Раніше у цей список входив лише хліб житньо-пшеничний та батон. Запроваджено граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування. Обмеження встановлені на період дії карантину. Також нагадаємо, Державна служба статистики щодня перевірятиме та звітуватиме уряду про вартість деяких товарів "першої необхідності". Це передбачено розпорядженням Кабінету міністрів.