У Києві заарештували 100% акцій легендарного заводу "Більшовик", який нещодавно пішов з молотка за 1,4 мільярда гривень

Новини.LIVE

У Києві заарештували всі акції легендарного заводу" Більшовик", який продали за 1,4 мільярда гривень. Зараз триває розслідування по цій справі.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Читайте також: Велика приватизація: Кабмін визначив умови продажу столичного заводу "Більшовик"

Що відомо

В даний час слідчі ДБР встановлюють всі обставини незаконної конфіскації заводу з державної власності за в рази заниженою вартістю. Це завдало економічних втрат для держави.

Зазначається, що експерти встанвили, що звіт про оцінку майна, використаний для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавствачто негативно відбилося на достовірності такої оцінки.

11 січня 2022 року слідчий суддя за клопотанням сторони обвинувачення наклав арешт на 100% статутного капіталу першого Київського машинобудівного заводу з метою збереження зазначеного мовного доказу.

Інформація про завод

Перший машинобудівний завод виробляв парові машини та обладнання для цукрових заводів та інших підприємств. У 1903 році робітники заводу брали участь у загальному страйку робітників Півдня Російської імперії.

Назву "Більшовик" завод отримав в 1922 році , яка протрималася до 2018 року. Сам завод знаходиться в Солом'янському районі столиці, за адресою проспект Перемоги, 49/2.

Інші новини по темі

Уряд затвердив умови приватизації Об'єднаної гірничо-хімічної компанії. Стартова ціна одного з найбільших видобувачів титанових і цирконових руд в світі повинна бути не менше 3,7 млрд гривень.

В рамках підготовки до приватизації АТ "Об'єднана ГІРНИЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" вперше зняти обмеження щодо доступу до геологічної інформації щодо всіх корисних копалин, які розробляє ОГХК.