На Monobank відкрили полювання шахраї

Технофан

Вчора, 12 січня, співзасновник Monobank Олег Гороховський зробив важливе оголошення. Він повідомив, аби українці були вкрай обережні та не ловились на гачок шахраїв, які використовують бренд банку у незаконних махінаціях.

Деталі

Наприклад, в мережі вже досить довго поширюється інформація про нові послуги від мобільного банку. Серед них: казино, monotaxi, monopizza та різні платформи для заробітку. Майте на увазі, що Monobank не має жодного відношення та зв’язків з вищезгаданими послугами шахраїв.

Коли такі випадки стаються, служба безпеки мобільного банну вищої з правоохоронними органами ведуть своє розслідування. Але на жаль, таких випадків стає все більше. Тому, керівництво банку благає вас бути оюережними.

Олег Гороховський у соціальних мережах пише, що monobank не має таких послуг як monotaxi, monopizza, ресторан у Таїланді та Monoморозиво. Співзасновник глумиться з шахраїв, кажучи, що в них навіть фантазії немає, крадучи чужі назви брендів. Він також наголошує бойкотувати таку нечесну крадіжку.

Сумно, адже таких випадків стаж все більше. Шахраї у своїх схемах обманюють людей через «ПриватБанк» та «Нову Пошту». Тому, перш за все, ретельно перевіряйте інформацію, аби уникнути сумних наслідків.