У США анонсували блокування Північного Потоку-2 у разі наступу Росії на Україну

АСПІ

США дали зрозуміти Росії що без миру в Україні "Північного потоку - 2" Європі не бачити. Російський газопровід не запустять у дію у разі наступу московських військ.

Важко уявити прокачування газу у разі відновлення агресивних дій проти України. Про це 13 січня повідомила за підсумками зустрічі представників РФ та США заступниця американського держсекретаря Венді Шерман.

Влада США й надалі контролюватиме виконання Росією необхідних вимог щодо відведення військ від українського кордону. Вашингтон налаштований категорично стосовно дій Москви.

Нагадаємо, у понеділок, 10 січня, у Женеві відбулися переговори США та Росії. Представники держав обговорювали вимоги Москви стосовно не розширення Альянсу на Схід. Москва у такому разі допустила ймовірність застосування своїх військ проти Ураїни та збільшила кількість підрозділів поблизу кордону.

ASPI news повідомляло, на засіданні Ради Росія – НАТО представник Москви відмовився від зобов'язань відвести війська від України. Представниця США відкинула вимоги Москви щодо НАТО та України.