Rozetka запустила власну оплату частинами

Finance.ua

Інтернет-магазин Rozetka запустив власну онлайн-оплату товарів у розстрочку без прив’язки до картки будь-якого банку. Оплата частинами від Rozetka доступна всім незалежно від банку, оформлюється без комісії за кілька хвилин в режимі онлайн.

На це звернула увагу редакція Ain.ua.

Надається послуга в партнерстві з «Альфа-Банк», однак для оформлення наявність картки цього банку не обов’язкова — пройти авторизацію можна за допомогою BankID будь-якого банку, а сума кредиту не залежить ні від балансу, ні від кредитного ліміту картки обраного вами банку. По суті, доступ до фінансування Rozetka надає під своїм власним брендом.

В умовах вказано, що сума/ліміт кредиту становить від 500 до 20 000 гривень, скористатися ним можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Строк кредитування – від 3 до 24 місяців, процентна ставка 0,01% річних, строк прийняття банком рішення — до двох хвилин.

Як це працює:

Способів погашення кілька: через систему дистанційного обслуговування (Інтернет-банкінг «My Alfa-Bank», Мобільний додаток Sense SuperApp, сервіс «Альфа Погашення» на офіційному сайті банку) – безкоштовно, через термінали «Альфа-Банк», EasyPay, City24 чи касу – з комісією.

Довідка Finance.ua: Історія компанії: як Rozetka «вмикалася» в лідери 🧐