Оборонний завод у Запоріжжі припиняє роботу

Forpost

У Запоріжжі провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра» припиняє роботу.

Як передає Оборонно-промисловий кур’єр, причиною є відмова Міністерства оборони України від усіх замовлень. Через цю відмову відбулося скасування Державного оборонного замовлення, зокрема на два дуже вагомих вироби, що створювалися в інтересах Збройних сил України. При цьому припиняються і дослідно-конструкторські роботи, а керівник підприємства вимушений зупинити роботу підприємства.

Водночас Міністерство оборони та Укроборонпром виступили із спільною заявою, в якій повідомили про проведення службової перевірки.

Як стало відомо Forpost, завод працює до кінця цього тижня, а потім призупиняє роботу. При цьому, що всі робітники мають написати заяву про звільнення за власним бажанням. Вже у березні підприємство планує відновити роботу, але вже з новою назвою та, можливо, зміною профілю роботи.

При цьому робітників обіцяють повернути, але не всіх.

Весь цей час – близько двох місяців – вони вимушені сидіти без роботи за власний кошт. Як розповіли працівники підприємства, у січні вони пропрацювали лише тиждень та їм повідомили про зупинення діяльності. Таким чином, заводчани отримають гроші лише за тиждень, а не за місяць. Та їм доведеться жити за ці кошти ще найближчі два місяці. При цьому не факт, що всі працівники будуть мати змогу повернутися до роботи на старому-новому підприємстві.

Читайте також: Китайський інвестор вимагає компенсації за запорізький завод

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)