Правоохорнцям підвищать заробітну плату – заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

Телеканал Z

Правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого 2022 року – повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

“Головний підхід – підвищувати зарплати й виплати необхідно системно й планово, базуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Команда МВС шукала рішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати. Враховуючи, що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд.грн. Далі. Президент доручив Уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого. Підкреслю, не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці міністр.

Також наголосив, що кошти для такого підвищення заробітних плат вдалося отримати завдяки спецоперації “Акциз”. Її за дорученням Монастирського розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн.

Крім цього, з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.