Справа про приватизацію: Суд арештував 100% акцій заводу "Більшовик"

АСПІ

Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження щодо можливого зловживання службових осіб Фонду держмайна України. Йдеться про приватизацію Першого київського машинобудівного заводу - колишнього заводу "Більшовик".

Як повідомили у ДБР, триває встановлення усіх обставин незаконного відчуження вказаного заводу з державної власності за заниженою вартістю. Це завдало економічних збитків державним інтересам.

За даними експертизи, звіт про оцінку майна, який використано для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства. Це могло негативно вплинути на достовірність такої оцінки.

Цього тижня, 11 січня, суддя наклав арешт на 100 % статутного капіталу Першого київського машинобудівного заводу з метою збереження вказаного речового доказу.

Повідомляється, що винуватцям загрожує ув’язнення до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як інформувало ASPI news, восени була названа стартова ціна, з якою виставлять на продаж завод "Більшовик" у Києві. Також нагадаємо, у Києві зловмисники намагалися у незаконний спосіб приватизувати "нічийні" гідротехнічні споруди.