«Цитрус» официально обвинил главного общественника Днепра Геннадия Корбана в рейдерстве и подкупе суда

РЕПОРТЕР

На официальной страничке «Цитрус» появилась публикация, в которой руководство и сотрудники компании обвинили главного общественника и компаньона городского головы Днепра Бориса Филатова Геннадия Корбана в попытке рейдерского захвата, а также коррупционных действия, направленных на получение нужных решений суда.
Пост носит название: «Инструкция от «Цитруса»: как рейдернуть бизнес в Украине».
У світлі останніх подій ми вирішили пролити ясність нашими читачами на все свавілля, яке відбувається з нами протягом останнього року. Отже, ловіть покроковий гайд про те, як рейдернути бізнес в Україні за мотивами Цитрус vs Корбан:
1. Незаконно стати одним із засновників компанії ТОВ «ЗТ-Інвест», яка не має відношення до групи компаній Цитрус, але при цьому запевнити всіх, що ти став співвласником Цитрусу. До речі, ми довели в суді першої та апеляційної інстанцій, що Корбан не має жодного стосунку навіть до компанії ТОВ «ЗТ-Інвест», за допомогою якої він так старанно намагається маніпулювати думкою читачів.
2. Запевнити всіх, що провів «глибокий аналіз та аудит діяльності компанії», але при цьому не надати жодних документів та доказів.
3. Важливий факт: Геннадій Корбан не був допущений до аудиту та здійснення будь-яких дій компанії, про що йдеться у даних рішеннях судів першої та апеляційної інстанцій.
4. Обійти систему автоматизованого розподілу судових справ шляхом підбору «потрібного» судді. (Як саме це зробити? Дуже просто. Не платити судовий збір, відкликати та подавати знову судові позови, доки не знайдеться потрібний суддя). А «потрібний» суддя – це хто? Це Котков О. В., який здатний винести «правильнее» для рейдера рішення за один робочий день, а також призначати судові засідання з порушенням усіх процесуальних норм, 12.01.2022 року - призначено судове засідання на 13.01.2022 року, без отримання сторонами позову та Ухвала суду про відкриття провадження. Оперативно, нічого не скажеш!
Приклад: Подавати позовну заяву 5 разів та відкликати, а отримавши прізвище потрібного судді, 30.12 подати позов та вже 04.01 отримати потрібне рішення. При цьому позовну заяву подано від ноунейм фірми, стосовно якої порушено кримінальну справу (№ ЕРДР 42020101060000331).
5. Обмовити Цитрус у своїх соціальних мережах гучними фразами, не навівши при цьому жодного доказу.
6. Закидати компанію порожніми та безпідставними позовами для привернення уваги.
7. Повідомити всіх про Рішення суду (який не набрав законної сили), яке на сьогоднішній день оскаржується в Апеляційній інстанції для підриву репутації компанії. При цьому компанія-заявник «уведена» в чорну, використовуючи людину з тим самим прізвищем, що й у засновника, про що відкрито кримінальне провадження номер ЄРДР 12018160000000722 та господарське.
8. Спотворювати інформацію (На прикладі останньої справи: У ній йдеться не про назву «Цитрус», а про старі логотипи «Цитрус». На сьогоднішній день ми використовуємо торгову марку, яка не є спірною. Проте як багато гучних заголовків з'явилося в ЗМІ за останні два дні, чи не так?).
9. Незаконним чином заблокувати наш сайт на підставі Ухвали, що суперечить чинному законодавству та отриманого способами, які описані вище. Що сказати?
10. Ось так працює наша судова система, за якої суддя не несе відповідальності за законність винесених рішень. І одного разу за бажанням якогось рейдера і сприяння нечистих на руку суддів, ваше майно може опинитися в руках таких самих рейдерів. Про які інвестиції може йтися? Але можете не перейматися нашою долею. Ми подали всі необхідні документи для оскарження всіх рішень, на підставі яких відбувається це беззаконня. На жаль, законним способом неможливо прискорити процес, але, діючи виключно в рамках закону, ми робимо все можливе. Радимо довіряти лише перевіреним джерелам, а не порожнім, але гучним заголовкам.

Читайте также: Британские журналисты сняли в Днепре документальный фильм, в котором связывают Бориса Филатова и Геннадия Корбана с Кремлем;
«Владимир Александрович, вмешайтесь!»: рабочие коллективы Днепра обратились к Президенту из-за бесчинства Бориса Филатова и Геннадия Корбана;
Билборд племянника Корбана в очередной раз падает;
Лавочки по 119 тыс. и урны по 19 тыс.: как в Днепре мэрия Бориса Филатова продолжает «транжирить» бюджетные деньги.