До кінця січня штрафувати підприємців, які не зареєструють РРО, не будуть – Гетманцев

АСПІ

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запевняє, що Податкова служба не одразу каратиме ФОП. Він наголосив, що до кінця січня штрафувати фізосіб-підприємців 2-4 групи, які не зареєструють РРО не будуть.

Податкова не штрафуватиме підприємців за відсутність РРО. Про це Данило Гетманцев повідомив в інтерв'ю Українським Новинам.

"Будь-які порушення ФОП, пов'язані з непрацюючим РРО у цей період, не будуть жодним чином переслідуватися штрафами. У нас є домовленість із Податковою, що до кінця січня за будь-якого розкладу, жодних штрафів за це не буде", - сказав Гетманцев.

За його словами, єдиний штраф, встановлений для програмного РРО, це штраф за невидачу чека. Депутат заявив, що Податкова служба наразі не перевіряє ФОП.

Раніше ASPI news повідомляло, що мер Києва Віталій Кличко висловився про звинувачення Петра Порошенка у державній зраді. Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив затримати Петра Порошенка, щоб доставити його до суду для обрання запобіжного заходу, у вигляді утримання під вартою або застави в мільярд гривень.