Міноборони уклало контракт на ремонт і модернізацію «Гетьмана Сагайдачного»

Букви

Про це йдеться на сайті Міноборони. Роботи проводитиме Державне підприємство “Дослідно проєктний центр кораблебудування” за кошти Міністерство оборони України.

Повідомляється, що державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт з підприємством було укладено наприкінці 2021 року.

Згідно з держконтрактом роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.Схожі за своїм обсягом та складністю заходи для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство України. Саме тому для реалізації проєкту “Дослідно проєктний центр кораблебудування” буде співпрацювати з іншими українськими підприємствами “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря” – “Машпроект”, Державне підприємство “Миколаївський суднобудівний завод” який входять до складу “Укроборонпрому”. Міністерство інфраструктури України та Міністерство оборони Королівства Данії офіційно підписали меморандум з питань співробітництва в розвитку та посиленні морського потенціалу України. Зеленський анонсував створення в Україні “потужного військово-морського флоту” до 2035 року 10 грудня Російська Федерація перекрила близько 70% акваторії Азовського моря, що перешкоджає вільному судноплавству. Нагадаємо посольство Сполучених Штатів підтримало Україну в ситуації з кораблем ВМС “Донбас”.