Американський сенат не підтримав законопроєкт про санкції проти "Північного потоку-2"

АСПІ

Сенатор Тед Круз хотів, щоб законопроєкт потрапив до оборонного бюджету країни на 2022 рік. Однак в ухвалений варіант закону цей пункт не увійшов.

Американські сенатори не підтримали проект закону про санкції проти газопроводу "Північний потік-2". Цей законопроєкт був запропонований республіканцем Тедом Крузом, передає Reuters.

Повідомляється, що для затвердження закону були потрібні голоси 60 сенаторів, проте набрати їх не вдалося. Законопроект передбачав, що президент протягом 15 днів після прийняття введе санкції проти "будь-якої посадової особи структури, створеної для або відповідальної за планування, будівництво або експлуатацію" трубопроводу. Круз домігся голосування за своїм проєктом і хотів, щоб його поправка потрапила до оборонного бюджету країни на 2022 рік.

Як інформувало ASPI news, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква повідомив, що Україна до останнього боротиметься, щоб газопровід "Північний потік-2" не був введений в роботу. Також нагадаємо, У випадку запуску російського газопроводу "Північний потік-2" Україна втрачатиме щорічно близько 2 мільярдів доларів.