Українських таксистів зобов'яжуть встановити касові апарати: Верховна Рада готує закон

АСПІ

У Верховній Раді готується законопроєкт, який зобов’яже водіїв та компанії, що надають послуги пасажирських перевезень у режимі таксі, встановити в автомобілях касові апарати. Документ має з'явитися у ВРУ вже у січні.

Наприкінці поточного місяця у парламенті з'явиться законопроєкт, згідно з яким українські таксисти мають надавати пасажирам чеки, тобто мати для цього у автомобілях касові апарати. Про це заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, пишуть Українські новини.

Наразі положення законопроєкту узгоджуються з Міністерством інфраструктури. "Я досить жорстко вимагаю, щоб він з'явився", — зазначив Гетманцев, маючи на увазі документ. За його словами запровадження реєстраторів розрахункових операцій, а також деофшорний закон та закон щодо фінмоніторингу введуть з метою щорічного приросту ВВП. "Слуги народу" за цим показником планують навіть випередити сусідні європейські країни. Гетманцев також розповів, що нова політика оподаткування повинна створити серед громадян "середній клас", аби не відчувалося значного розриву між багатими та бідними. Але для цього потрібне виведення бізнесу з "тіні", наголосив нардеп.

ASPI news інформувало, що з 1 січня 2022 року ФОПи зобов'язані встановити реєстратори розрахункових операцій та видавати клієнтам чеки. 17 грудня минулого року, під час засіданняу Верховній Раді не знайшлося голосів для відтермінування оснащення усіх фізосіб-підприємців РРО. Також ми писали, що Податкова служба до кінця січня не штрафуватиме фізосіб-підприємців 2-4 групи, які не зареєструють РРО.