Нова пошта зупинила вирубку лісу на Бориспільській трасі через штраф

Большой Киев

Про вирубку дерев і штраф повідомила Держекоінспекція України.
У Новій пошті запевнили, що ділянка під забудову була придбана ще у 2021 році. Вона відповідала всім вимогам, тому компанією “Поділ-Експо” розпочався процес підготовки будівництва. Зокрема, почалося видалення зелених насаджень на площі 3 га (з 20).
“Будівництво терміналу було доручено компанії “Подол-Експо”, керівництво якої при проведенні підготовчих робіт допустило порушення встановленого законом порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів, за що керівника компанії “Подол-Експо” притягнуто до адміністративної відповідальності, а компанія сплатила обчислені державою збитки за таке видалення. Наразі усі роботи по будівництву зупинені”, — прокоментували у компанії “Нова пошта”. У підприємстві додали, що занепокоєні ситуацією, що склалася, не уникають відповідальності і намагаються повернути роботу компанії “Подол-Експо” у правове поле:
“Вже на сьогодні ми сплатили до бюджету 850 тис. грн штрафу, вже висадили нові насадження та плануємо надалі озеленення територій. На одне зрізане дерево ми вже висадили п’ять нових. Якщо конкретніше, то це ліси біля сіл Киїлів, Старе, Вишеньки. Всього десь біля 30 гектарів висадили вже”, – пояснили у компанії.
Нагадаємо, у Броварах вітер зірвав дах поліклініки, у Княжичах – школи.