Військовим льотчикам ЗСУ збільшили виплати

UNN

Збільшено виплати військовим льотчикам у якості чергового кроку в рамках першого етапу підвищення грошового забезпечення у Збройних силах України. Про це повідомляє УНН з посиланням на Міноборони України.

Деталі

Підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня цього року. Загалом протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців буде скеровано 251 млн грн. У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10 — 16 тис. грн.

Цитата

“Розвиток військової авіації і ППО — це один з наших пріоритетів. Бойова авіація — це в першу чергу люди. Це фахівці високої кваліфікації, в підготовку яких держава інвестує значні ресурси. Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося на 2,5 млрд грн. збільшити бюджет Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати для практикуючих медиків. Пілоти у Збройних Силах з 1 січня так само будуть отримувати конкурентні виплати не тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національного безпеки та оборони. Готуючи системну реформу грошового забезпечення, ми продовжуємо працювати над покроковим підвищенням виплат в межах тих ресурсів, які залучаємо. До кінця січня будуть ще рішення у цій сфері. Наша мета — протягом року поступово підготуватися до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках тих завдань, які ставить Президент України”, — заявив міністр оборони Олексій Резніков.