В Україні розпочався прийом заявок на участь у торгах з продажу газу для виробників соціальних продовольчих товарів

AgroPolit.com

14 січня комітет з нагляду за біржовими торгами з продажу природного газу власного видобутку розпочав прийом заявок на участь у торгах з продажу природного газу для потреб суб'єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Зазначається, що відповідний порядок було прийнято на засіданні Уряду у середу, 12 січня постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість».

Повідомляється, що Міністерство аграрної політики та продовольства України в комітеті з нагляду за біржовими торгами представляє перший заступник міністра АПК Тарас Висоцький.

Заявка, яка подається до комітету, унеможливить будь які зловживання, як зі сторони виробників, так і постачальників газу, а також забезпечить цільове використання відповідного ресурсу», – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

За його словами, буде затверджено перелік перших компаній, які допущені до торгів.

Торги будуть проведені Українською енергетичною біржею 17 січня о 15.00.

Перелік споживачів природного газу, допущених до торгів комітетом з нагляду, буде опубліковано на сайті УЕБ.

Нагадаємо, щоуряд оприлюднив порядок, за яким будуть проводитися біржові торги газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.