На Львівщині малі фермери отримають відшкодування витрат на ЗЗР

Seeds

У 2022 р. виробники плодоовочевої продукції Львівщини зможуть отримати відшкодування витрат на мікробіологічні засоби захисту та живлення рослин.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Відповідний напрям підтримки передбачено в межах оновленої версії Комплексної програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Як зазначили в ОДА, зазначена програма підтримки передбачає державну фінансову допомогу лише для мікро- та малих суб’єктів господарювання.

«Клімат Львівщини дозволяє успішно вирощувати практично весь перелік популярних серед українського споживача овочів, ягід, фруктів. Але поряд зі зростанням споживання цих продуктів зростає і вимога до їх безпечності. Мікробіологічні ЗЗР не просто ефективно дозволяють боротись зі шкідниками та хворобами, ці препарати також дозволяють зберегти якість ґрунтів і безпечність готового продукту»,— зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

У 2022 р. фінансова підтримка виробникам надаватиметься у вигляді часткового відшкодування витрат, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення плодових, ягідних та овочевих культур у розмірі 50% їх вартості, але не більше 50 тис. грн одному суб’єкту господарювання на рік.

SEEDS