«Артем» виготовить партію авіаційних ракет для ЗСУ

Контракты

ДАХК «Артем» та Міністерство оборони України у межах виконання державного оборонного замовлення уклали новий контракт на виробництво партії некерованих авіаційних ракет типу РС-80.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі концерну.
Зазначається, що контракт передбачає виробництво у п’ять разів більше некерованих авіаційних ракет типу РС-80, ніж «Артем» в межах замовлення виконав торік. Цей обсяг дасть змогу завантажити власні потужності підприємства та його співвиконавців.
Варто зауважити, що РС-80 з кумулятивно-осколковою бойовою частиною є власною розробкою конструкторського бюро ДАХК «Артем» під науково-технічним супроводом наукової установи Міноборони.
Ракета призначена для ураження броньованої, легкоброньованої та неброньованої бойової техніки, а також живої сили противника.
Як повідомляв Укрінформ, у листопаді 2021 року фахівці ДАХК «Артем» спільно з партнерами успішно випробували новітні розробки бойових частин для цього типу ракет: осколково-фугасну та об’ємно-детонувальну з ударним ядром.
Отримані результати сприяють більш ефективному застосуванню виробів РС-80 у системі вогневого ураження для надання адекватної відсічі агресору та збільшують вогневі можливості наших військ.