Зерно, викрадене рашистами з України, уже в Середземному морі – розвідка

5 канал
Є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів

Викрадене з України зерно вже в Середземному морі. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Про це повідомляє ГУР МО України у Telegram.

"Продовжується вивезення окупантами викраденого в Україні продовольства на територію рФ та окупованого Криму. В Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника, які знаходяться в сховищах, готують до транспортування у рф. Також з цією метою вилучається врожай, який зберігався. З Енергодару в напрямку Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони – окупований Крим", – йдеться у повідомленні.

У селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону, кажуть в ГУР МО,

Також 1500 тонн зернових вивезено зерновозами (Кримзернотранс) з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму.

"Є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів – буряк, картопля, капуста. Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу", – додали в розвідці.