Розвідка знайшла значну частину викраденого українського зерна: окупанти везуть його до Сирії

The Page

Значна частина викрадених російськими військами з України зернових розміщена в акваторії Середземного моря на суховантажах під російським прапором. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Зазначається, що у Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника, розміщені у сховищах, готують до транспортування в рф. Також із цією метою вилучається врожай, який зберігався в Енергодарі, в напрямку Кам’янки Дніпровської, під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF, завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони, як повідомляють у розвідці, – окупований Крим.

За даними ГУР, у селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози вирушають до російського кордону. Крім того, 1,5 тис. тонн зернових культур вивезено зерновозами «Кримзернотрансу» з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму.

Також є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів – буряк, картопля, капуста.

Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу.