Засудили війну, але продовжують працювати: які компанії залишилися на ринку рф

META

Попри заяви про вихід з ринку росії, деякі міжнародні компанії маніпулюють поняттями та фактично досі працюють на російського споживача. У Центрі протидії дезінформації при РНБО повідомили, які компанії продовжують працювати з рф.

Деталі

Тютюнова компанія Philip Morris ще у березні заявила, що працює над варіантами виходу з ринку рф. Станом на 11 травня компанія припинила випуск низки сигаретних продуктів та призупинила маркетингову діяльність в росії. Проте Philip Morris надалі виплачує зарплату своїм співробітникам в рф, а відповідно і сплачує податки до бюджету країни-агресора.

Читайте також: Британія запровадила санкції проти компанії Evraz, акціонером якої є Абрамович

PepsiCo засудила агресію росії проти України, але з ринку рф компанія не пішла, а лише обмежила асортимент продуктів. Так само маніпулюють й деякі інші компанії, які публічно засуджують дії росії, але продовжують наповнювати бюджет країни.

Серед компаній, які, попри гучні заяви, все одно залишились на ринку рф, хоч і зменшили свою присутність, є Nestle, MARS, Danone, Procter & Gamble та деякі інші.

Нагадаємо, що Auchan нарешті відмовляється працювати в росії. Французька мережа супермаркетів вирішила ізолювати свій офіс в російській федерації.