Щомісяця Україна отримуватиме від Світового банку 200 млн доларів: на що направлять кошти

META

Заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев повідомив, що Світовий банк щомісяця виділятиме Україні близько 200 млн доларів.

Деталі

Роман Єрмоличев заявив:

Мінфін постійно шукає альтернативні джерела фінансування потреб держави. У тім числі, й на підтримку освіти. Тому вже зараз разом з іншими органами влади готуємо спільний зі Світовим банком проєкт "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні"

Читайте також: палата представників США проголосувала за виділення Україні $40 мільярдів допомоги

Проєкт передбачає відшкодування видатків Державного бюджету, здійснених для оплати праці працівників державних органів, а також заробітної плати вчителям закладів загальної середньої освіти. В середньому Світовий банк відшкодовуватиме по $200 млн щомісяця.

За словами заступника міністра фінансів, підтримка міжнародних партнерів є вкрай важливою зараз. Очікується, що донорські кошти посилять спроможність українського бюджету, а отже, сприятимуть наближенню перемоги.

Нагадаємо, щоНімеччина назавжди відмовилася від "Північного потоку-2".У Німеччині заявили, що не збираються активувати газопровід.