Українцям буде простіше знайти роботу у Польщі: уряд прийняв важливе рішення щодо біженців

Znaj.ua

Сусідня Польща спростить українцям пошук роботи. Від початку війни у Польщі змогли працевлаштуватися 102 тисячі українських біженців.

Українським біженцям тепер буде простіше знайти роботу у сусідній Польщі. Адже там уряд вирішив полегшити пошук роботи для українців.

Зокрема, в країні створять базу, яка налагодить зв'язок між роботодавцем та кандидатом на вакансію. Очікується, що система ІКТ сприятиме налагодженню контактів між роботодавцями та шукачами роботи громадян України. Про це йдеться у заяві, яку оприлюднив Офіс прем'єр-міністра, повідомляє PulsHR.

Крім того, повідомляється, що від початку війни у Польщі працевлаштувалося 102 тисячі українських біженців. За словами прем’єр-міністра країни Матеуша Моравецький, в країні бракує будівельників. Також через недостачу робітників потерпає рільництво.

Варто додати, що у травні в Польщі розпочинається високий сезон, який триватиме до кінця листопада. Саме у цей період варто очікувати подвоєння на ринку праці вакансій для жінок. Без знання мови і досвіду жінки отримують близько 3400-3600 злотих на місяць - про це повідомляє Уніан.