Стало відомо, які компанії залишилися на російському ринку

Tvoemisto.tv

Попри заяви про вихід з ринку росії деякі міжнародні компанії досі працюють на країну-агресора. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО.

Читайте також: Місто-фортеця, або Чим є Львів для путіна

За даними РНБО, з російського ринку не вийшла, зокрема, тютюнова компанія Philip Morris. Ще 24 лютого вона заявила, що працює над варіантами виходу з ринку росії. Станом на 11 травня компанія припинила випуск низки сигаретних продуктів та призупинила маркетингову діяльність в РФ. Проте Philip Morris і надалі виплачує зарплату своїм співробітникам в росії, і відповідно сплачує податки до бюджету агресора.

Також PepsiCo, як йдеться у повідомленні Центр протидії дезінформації при РНБО, засудила агресію росії проти України, але з ринку компанія не пішла, а лише обмежила асортимент продуктів в рф.

Зазначається, що на російському ринку, хоч і зменшивши свою присутність, проте залишились: Nestle, MARS, Danone, Procter & Gamble та деякі інші.

Читайте також: В Україні опублікували список міжнародних компаній, які не виходять з ринків росії

Нагадаємо, що про припинення своєї діяльності в Росії заявила Соса-Соlа. 8 березня також Mcdonald's оголосив, що закриє 850 ресторанів в Росії. Через війну в Україні світові гіганти покидають російські ринки, від цього економіка агресора може спуститись до рівня 1998 року. Які компанії йдуть з російського ринку, читайте у матеріалі Тvoemisto.tv.

Також зазначимо, що через вторгнення в Україну Росія обійшла Іран і Північну Корею і перетворилась на найбільш підсанкційну державу у світі.