Партії зерна, які продає росія, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, - МЗС України

КиевVlast

Російські окупанти вилучають українське зерно, спрямовують його на власне споживання або намагаються продати на міжнародних ринках. А будь-яка країна, яка свідомо купує вкрадене зерно, є співучасницею злочину.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства закордонних справ України.Підписуйтесь на “КиївВладу”
Українські дипломати попередили країни-споживачі, що партії зерна, які продає РФ, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно. Воно здобуте в результаті мародерських дій московитської окупаційної влади, оскільки крадіжки харчових ресурсів з території незалежної суверенної держави є одним з проявів мародерства.
За інформацією українського Уряду, окупанти викрали щонайменше 400–500 тис. т зерна на суму понад 100 млн доларів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Читайте: Рашисти вкрали в Україні півмільона тон зерна вартістю у сотні мільйонів доларів
“Практично всі кораблі, які виходять із зерном з Севастополя, перевозять крадену українську продукцію”, – наголосили в МЗС.
Підкреслюється, що крадіжки Росією українського зерна підтверджують як численні свідчення українських аграріїв, так і документальні докази.
В МЗС закликали міжнародну спільноту посилювати економічні санкції з метою припинення збройної агресії РФ проти України, запобігання гуманітарній катастрофі та погіршенню ситуації з продовольчою безпекою у світі.
Як раніше повідомляла KВ, російське судно завантажило в тимчасово окупованому Криму 27 тисяч тонн зерна і спробувало продати його Єгипту. Після відмови судно змінило курс на Ліван та Сирію.
Читайте: ООН закликала рф до припинення блокади українських морських портів
Фото: elevatorist.com
КиївВлада