Черкаські енергетики налагодили випуск обладнання для ЗСУ

Економічні новини

Про це повідомляють Економічні новини з посиланням на пресслужбу підприємства.

Черкаські енергетики днями відправили на фронт чергову партію протитанкових та протиколісних «їжаків», а також польових багатомісних умивальників.. Виробництво обладнання для армії було започатковано на одному з підрозділів підприємства вже на другий день війни. На сьогодні ж вже виготовлено та передано до армії 173 протитанкових та 1200 протиколісних «їжаків», а також 860 скоб для бліндажів, - інформує підприємство.

Крім даного обладнання, в одному з цехів підприємства власноруч розробили і впровадили до виробництва багатомісні польвові умивальники. Запит на умивальники надійшов з декількох частин ЗСУ, бо ж на передовій виникла гостра потреба в цьому санітарному обладнанні. Із замовлених 80 умивальників на підприємстві вже виготовили всі 80, 60 з яких вже безкоштовно надали ЗСУ.

«Польові умивальники - це далеко не дрібниця, а дуже необхідна в армійському побуті річ. До речі недешева – на ринку їх вартість сягає 10 тис. грн. за одиницю. І їх, як виявилося, недостатньо в наших бійців. Ми і надалі за замовленням підрозділів ЗСУ, які мають в них потребу, готові виготовляти та направляти на передову це обладання», - прокоментував очільник підприємства Олег Самчук.