Мінцифра відкриє центр «Дія.Бізнес» у Варшаві для вимушених переселенців

mind

У ньому Українці, зокрема, зможуть дізнатися, як відкрити бізнес у Польщі

Що сталося. Через війну Мінцифра відкриє центр «Дія.Бізнес» у Варшаві для вимушених переселенців. Він працюватиме тимчасово, на час війни.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Докладно. «Через повномасштабну війну понад 3 млн українців виїхали в Польщу. Сусідня країна прийняла найбільшу кількість українських вимушених переселенців. Тому на численні запити Мінцифра, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі і Mastercard відкриють центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Варшаві», – йдеться в повідомленні.

Центр «Дія.Бізнес» у Варшаві працюватиме тимчасово, на час війни.

У ньому українці зможуть:

проконсультуватися щодо отримання статусу біженця або інших правових підстав перебування на території Польщі, отримати інформацію щодо проживання та працевлаштування в Польщі, дізнатися, як відкрити бізнес у Польщі.

Відкриття «Дія.Бізнес» у Варшаві відбудеться 17 травня 2022 року.

У церемонії відкриття, зокрема, візьмуть участь: міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, його заступниця Валерія Іонан, міністр економічного розвитку та технологій Польщі Вальдемар Буда, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові Інга Андреєва.

Центр «Дія.Бізнес» у Варшаві розпочне приймати відвідувачів із 18 травня за попередньою реєстрацією.