На Чернігівщині держава закуповує житло: яке і навіщо

Час Чернігівський

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву купує житло. Далі його передадуть в оренду внутрішньо переміщеним особам, а також багатодітним сім’ям, які втратили житло через війну.

У Чернігівській області планується придбати 35 квартир. Мінімальна загальна площа — 31,5 кв. метра, максимальна – 94,5 кв. метра.

При цьому житло має відповідати певним критеріям, зокрема бути безпечним в усіх сенсах (а це дотримання нормативних вимог з електро- та пожежної безпеки, техніки безпеки у будівництві та інше). З основного — наявність комунікацій та відповідних лічильників, встановленої сантехніки, плити (електро- чи газової).

Стіни/стелі — пофарбовані, оздоблені шпалерами, декоративними плитами, панелями та іншими матеріалами; на підлозі — паркет, лінолеум, плитка тощо. Також мають бути встановлені внутрішні двері, елементи вбудованих шаф та антресолей. Вхідні двері — металеві вогнестійкі, вікна — металопластикові. А ще — меблі, в тому числі й кухонні.

Продавцями можуть бути фізичні та юридичні особи-власники.

Свої пропозиції щодо продажу житла необхідно надсилати до 20 травня 2022 року, заповнивши форму за посиланням (додатки, визначені у формі, необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected]).

Проконсультуватися можна за телефонами: +380675132203, +380504603845 або 0443631080.

Джерело: Держмолодьжитло