“Укрзалізниця” відновила роботу кас на 16 вокзалах та станціях

КиевVlast

"Укрзалізниця" продовжує відновлення мережі кас по всій країні, робота яких була припинена через активні бойові дії в регіонах. Так, станом на 12 травня вже відновлено роботу квиткових кас на 16 вокзалах та станціях.
Про це KВ стало відомо з повідомлення "Укрзалізниці".

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що "УЗ" на тлі збільшення пасажиропотоку та збереження цікавості російських окупантів до наших онлайн-сервісів Укрзалізниця планує відновлювати роботу мережі.
"І не просто відновлювати, а робити це максимально швидко, як у Чернігові. Ввечері 14 квітня місто було повністю убезпечене від російських загарбників, а вже зранку 15 квітня команда квиткових касирів: завідувач квиткової каси Юлія Шолупець з касирами Наталією Богович, Світланою Пляшкою та Людмилою Рудич – вийшла на робочі місця, прибрала приміщення та підготувалась до відновлення роботи. Наступного дня, 16 квітня, наші пасажири вже купували в касі квитки на оперативно запущений регіональний поїзд", – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться
Зазначається, що вже відновилм роботу 45 % квиткових кас із тих, що припиняли функціонування через збройну агресію росії проти України.
Читайте: “Укрзалізниця” відкрила попередній продаж залізничних квитків строком на 20 діб
Фото: УЗ
КиївВлада