Українські дорожники зазнали суттєвих втрат: агресор знищив 40 асфальтобетонних заводів та більше 300 одиниць техніки

Budport.com.ua

Дорожньо-будівельний ринок зазнав втрат
Вітчизняний дорожній ринок сильно постраждав через війну. Внаслідок війни усі проекти будівництва, капітального та поточного середнього ремонту державних доріг довелося заморозити. Без роботи залишилися тисячі працівників підрядних організацій, в тому числі державної акціонерної компанії “Автомобільні дороги України”.
Підприємства розтрощили, спецтехніку понівечили. Окупанти викрали паливно-мастильні матеріали, пограбували склади.Війною зруйновано 24 000 км українських доріг і 300 штучних споруд. На відбудову знадобиться три-чотири роки
Загалом, за сьогоднішніми підрахунками, через військові дії в Україні дорожні компанії втратили 200 виробничих баз. У тому числі – 40 асфальтобетонних заводів, кожен з який коштує десятки мільйонів гривень.
Пошкодили та знищили півтисячі автомобілів різних видів, більш ніж 300 одиниць спеціальної техніки, кожна з яких вартує не менше 3-4 мільйонів гривень: котки, грейдери, навантажувачі, маніпулятори, цистерни тощо.

Восстановлено автосообщение между Киевом и Полтавой

Цікаво про будівництво: нове рішення у висотному будівництві дозволяє значно збільшити площі, що реалізуютьсяЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal