ЄС надасть Україні 600 млн євро макрофінансової допомоги

Budport.com.ua

Другий транш макрофінансової допомоги від ЄС
Європейський Союз здійснить виплату другого траншу надзвичайної макрофінансової допомоги для України в обсязі 600 млн євро до 20 травня поточного року.
Про це в Брюсселі під час брифінгу для преси заявила речниця Європейської комісії Дана Шпінант.

«Європейська комісія ухвалила рішення, яке є необхідним для надання другого траншу програми надзвичайної макрофінансової допомоги для України та для позики цих фондів на ринку капіталів. Другий транш дорівнює 600 млн євро. Практична виплата цієї суми очікується до 20 травня», – сказала речниця Єврокомісії.

За її словами, Єврокомісія також ухвалила рішення про створення так званих транспортних «ліній солідарності», щоб допомогти Україні експортувати власну сільськогосподарську продукцію. Євросоюз планує надати «дуже значущу підтримку» для відновлення інфраструктури України
Як повідомлялося, після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Європейський Союз виявив солідарність та надав Україні активну політичну, економічну, фінансову, військову та гуманітарну підтримку. Ця допомога, зокрема, включає виділення 1,2 млрд євро надзвичайної допомоги для підтримання стійкості та дієздатності Української держави, економіка якої страждає від російської війни.

Цікаво про будівництво: нове рішення у висотному будівництві дозволяє значно збільшити площі, що реалізуютьсяЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal