Пенсії, субсидії і соцвиплати: чи вистачить грошей для всіх у травні

Главком

Міністерство соціальної політики України, попри воєнний стан, змогло вчасно профінансувати виплату пенсій, соцдопомог, пільг та субсидій за травень.

«Міністерством соціальної політики України на початку травня (2-3 травня) в повному обсязі профінансовано подані регіональними органами соціального захисту населення заявки щодо потреби у коштах для забезпечення виплат соціальних допомог, пільг та субсидій одержувачам за травень на загальну суму 8,0 млрд гривень», – йдеться у повідомленні міністерства.

Як повідомили у Мінсоцполітики, зазначена сума коштів спрямована в регіони структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для подальшого здійснення вказаних соціальних виплат.

Додається, що у більшості регіонів України кошти вже зараховано на банківські рахунки одержувачів або перераховано до «Укрпошти» для виплати готівки людям. В окремих регіонах відповідне фінансування триває.

«Таким чином, з урахуванням поточної ситуації в країні, кошти всім одержувачам вже найближчими днями надійдуть на рахунки, відкриті в установі уповноважених банків та через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» або на персональні облікові записи одержувачів в АТ «Ощадбанк», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів змінив порядок підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією РФ проти України. Тепер допомога надаватиметься лише жителям районів в зоні бойових дій та тим, у кого зруйноване житло.

Читайте також: Скільки коштуватиме відновлення України: дослідження