ЄС допоможе розвивати українську промисловість

Новини.LIVE

Україна та Європа спіпрацюватимуть над розвитком української промисловості та впровадженням "зеленої енергтики".

Про це повідомляє Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також: В Придністров'ї поскаржилися на провокації - там нібито планували спалити воєнкомат та нафтобазу

Які орієнтири у спільній роботі ЄС та України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та Виконавчий віце-президент Єврокомісії з питань Європейського зеленого курсу Франс Тіммеранс провели онлайн-зустріч.

Під час неї вони обговорили збитки в екологічній та енергетичній сферах внаслідок війни, яку розв'зала росія в Україні. Шмигаль заявив,що численні воєнні злочини російських військових, зокрема захоплення атомних станцій, несуть загрозу для довкілля. Також він акцентував на тому, що Україна має профіцит електроенергії, оскільки споживання впало на час війни на понад 35%. Саме через це розгядають варіант експорту енергетики в європейські країни заради підтримки української економіки.

Курс на "зелену" енергетику

Окрім того, посадовці обговорили План відновлення України та підкреслили, що держава прагне рухатися у напрямку "зеленої" економіки. Україна хоче відновити інфраструктуру до стандартів ЄС.

"На сьогодні частка зеленої енергетики в Україні становить 17%. Ми продовжуватимемо реалізовувати стратегію з її збільшення. Після завершення війни ми хотіли б розвивати енергетичну систему в Україні відповідно до "зелених" стандартів ЄС. З урахуванням цього розробляємо План відновлення", — відзначив Глава Уряду та додав, що Україну цікавлять нові технології.

Більше актуальних новин

Петро Порошенко спільно з Леонідом Кучмою та Віктором Ющенко звернувся до держав-членів ЄС, ООН, США, Канади, Китаю, Туреччини по допомогу.

Випускник історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Максим Гончаренко, який нині служить в Теробороні на Київщині разом з випускниками однієї з кафедр істфаку звернувся до влади та співгромадян з проханням про деблокаду Маріуполя усіма можливими способами.