З неба все видно: супутник зафіксував російське судно з краденим українським зерном

Зерно

Встановлено перше торгове російське судно із краденим в Україні зерном у порту Латакія (Сирія), корабель ідентифіковано завдяки супутниковим фотографіям, знімки опублікувало CNN.

Снімки свідчать, що з Севастополя «Матрос Позинич» пройшов протоку Босфор та спрмував до єгипетського порту Олександрія. Офіційні особи з України свідчать, що балкер був завантажений майже 30 тисяч тонн української пшениці. Київ вже попередив Єгипет, що зерно було вкрадено, країна відмовилася від партії.

Така сама ситуація на судні в Бейруті в Лівані, екіпаж відключив трекер, втім з супутника підтвердили інформацію, що росіяни рухалися до сирійського порту Латакія.

Нагадаємо, інформація про викрадення сільгосптехніки та зерна російськими військовими надходить регулярно. Окрім цього, станом на 6 травня в українських портах заблоковано 90 мільйонів тонн зернових. Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський повідомив, що російські війська вивезли з окупованих територій України у напрямку тимчасово окупованого Криму 400-500 тис. тонн зерна.

Пропонуємо:

Окупанти торгують краденим зерном

МЗС звертається з проханням не купляти награбоване зерно

Продовжує надходити інформація про розкрадання зерна з елеваторів

Сообщение З неба все видно: супутник зафіксував російське судно з краденим українським зерном появились сначала на zerno-ua.com.