У Харкові відновлять роботу громадського транспорту: перші два тижні проїзд буде безплатний

Прямий

З 16 травня в Харкові відновлять роботу наземного громадського транспорту. Протягом перших двох тижнів проїзд буде безплатним.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

“Ми запустимо 4 трамвайних маршрути й 8 тролейбусних. Паралельно ми відновлюватимемо електролінії й тягові підстанції та з часом збільшимо кількість маршрутів. Також ми запустимо 25 автобусних маршрутів. Розробляючи ці маршрути, ми постаралися зробити так, щоб із будь-якої точки міста харків’яни могли дістатися туди, куди їм потрібно”, — ідеться в дописі. Росіяни виводять війська з-під Харкова: Британська розвідка назвала причину

За словами Терехова, громадський транспорт працюватиме з 7 ранку до 7 вечора.

“Я розумію, що багато хто з вас через війну втратив роботу, грошей на проїзд немає. Тому я вирішив, що перші два тижні, поки ми не перезапустимо економіку Харкова, проїзд комунальним громадським транспортом буде безплатним”, — додав міський голова.

Нагадаємо, з 16 травня громадський транспорт у Києві працюватиме довше: метрополітен – з 06:00 до 22:00, а наземний громадський транспорт – з 06:00 до 22:30.

Як відомо, 24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.